Videó: Hockney több mint 37 millió dolláros festménye lesz a Christie's márciusi aukciójának legnagyobb tétele
A híres aukciósház, a Christie's 2019 márciusának elején tervez aukciót tartani Londonban, és már kiválasztottak nekik egy műalkotást, amely a legjobb tétel lesz. Ez egy festmény, melynek címe "Henry Geldzhaler és Christopher Scott", David Hockney brit művész. Az aukciósház erről a döntésről 2018. december 17 -i sajtóközleményében beszélt.
A művész 1969 -ben festette a képet. A "Henry Geldzhaler és Christopher Scott" című mű kettős monumentális portré. A szakértők 30 millió fontra becsülik ezt a festményt, ami körülbelül 307,7 millió dollár.
A grafika, amely a márciusi aukció legfőbb tétele lesz, Barney Ebsworth tulajdonában lévő gyűjteményből származik. Ez a magángyűjtő egész életében festményeket gyűjtött, amelyek rejtve voltak a kíváncsi szemek elől. A gyűjteményben sok drága festmény található. Azokból a művészek munkáiból, akiket már eladtak ebből a gyűjteményből a Christie's aukciósházon keresztül, lenyűgöző összeg, több mint 323 millió dollár érkezett.
A "Henry Geldzhaler és Christopher Scott" festményt, amelyet a következő aukcióra választottak. Úgy döntöttünk, hogy elvisszük New Yorkba, ahol az aukció előtti kiállításra kerül sor. A kiállítás február 8 -án kezdődik és február 12 -én ér véget. Ezt követően a műalkotást Londonba szállítják, ahol szintén részt vesz a március 1-6. Március 6 -án este aukció lesz "A háború utáni és kortárs művészet" címmel. Ez a kiállítás lesz a fő esemény az aukciósház Christie's teljes kereskedelmi láncában. Úgy döntöttek, hogy minden tervezett aukciót az elmúlt huszadik század művészetének szentelnek. Az első ilyen eseményre február 22 -én kerül sor, az aukciósorozat pedig március 7 -én zárul.
David Hockney 1937 -ben született. Miután úgy döntött, hogy művész lesz, a pop művészet irányát választotta, és ebben az irányban is sikereket ért el, ezt bizonyítja az a tény, hogy őt az egyik legkiemelkedőbb kortársnak nevezik, valamint a munka költsége. művész. Nem is olyan régen ennek a művésznek a munkáit már kiállították a Christie's aukciósházban. Ezután az aukcióra New Yorkban került sor, és a "Portrait of the Artist" vevői 90, 3 millió dollárt fizettek.
Botticelli festményét egy aukción egy orosz vásárolta meg több mint 92 millió "zöldért"
Sandro Botticelli olasz festő "Egy fiatal férfi arcképe medállal" című festményét több mint 92 millió dollárért adták el a New York -i Sotheby's -ben. Amint arról az aukciósház honlapján beszámoltunk, az árverésre január 28 -án került sor New Yorkban. A festményt 92 millió 184 ezer dollárért adták el. A vevő kilétét nem hozzák nyilvánosságra
Hogyan néz ki ma a "Szakács", amely több mint 20 életévben több mint 40 filmprojektben szerepelt
Bizonyára sokan emlékeznek arra, hogy több mint egy tucat évvel ezelőtt egy szentimentális filmdráma, érdekes "Cook" címmel jelent meg az ország televíziójának képernyőjén. A közönséget megdöbbentette a főszereplő sorsa, akit elképesztően játszott egy kislány - Nastya Dobrynina. E karakter körül fordult meg egy megható történet, amely miatt sokan aggódtak és együttérztek az árva gyerekkel. A Jó, a Bölcsesség, a Szerelem és az Igazság mintha megfosztott kislány szemével nézte volna a nézőt
Millió, millió, millió fehér kalap. Akio Hirata retrospektív kiállítás
Megszoktuk, hogy a divatkiállításokon és -bemutatókon új, újonnan megjelenő ruhadarabokat mutatnak be, amelyek a közeljövőben még nem válnak divatossá. De Tokióban nemrég nyitott egy retrospektív kiállítást Akio Hirata japán divattervezőről (Akio Hirata), amelynek koncepcióját a Nendo művészeti stúdió készítette
10 gyűjtő több millió dolláros művészettel
A világ leggazdagabb emberei dollármilliárdokat költenek egy régiség- és művészeti gyűjtemény építésére. Minden gyűjtőnek megvan a saját ízlése és saját elképzelése a szépségről. A dollármilliárdok tulajdonosai azonban egy dologban hasonlóak: a művészetet az alapok kiváló befektetésének tartják, amely a jövőben komoly nyereséget hozhat a tulajdonosnak
David Hockney "A művész portréja" című festményét a Christie's elárverezte 90,3 millió dollárért
Az aukció során a Christie's aukciósház eladott egy festményt a "Portrait of the Artist" címmel. Medencével és néhány figurával rendelkezik, és David Hockney kortárs fotográfus, grafikus és angliai művész alkotta meg. Ezt a művet 90,3 millió dollárért adták el, ami a kortársak munkáinak rekord ára