Videó: Csípő olimpia - Olimpiai játékok "csípő" módon

Videó: Csípő olimpia - Olimpiai játékok
Videó: REPTÉRI TÖRTÉNETEK III.: Találkozás újra György Miklóssal és Békési Róberttel /// F. P. 70. adás - YouTube 2024, Lehet
Anonim
Csípő olimpia - Olimpiai játékok csípős módon

A londoni olimpiai játékok megnyitása érdeklődési hullámot váltott ki a sportversenyek iránt. A versenyszellem felölelte a lakosság legkülönfélébb rétegeit. Az olimpiától lenyűgözött informális német fiatalok úgy döntöttek, hogy saját versenyt szerveznek 2012 -es csípő olimpiaakinek célja azonosítani a legsportosabb csípőt!

Csípő olimpia: kötélhúzás

A verseny néhány nappal az olimpiai játékok előtt "kezdődött", és több mint 6000 embert gyűjtött össze Kelet -Berlinben. A bíráló bizottság feladata nem volt könnyű - a kvalifikációs szakaszban csak 60 résztvevőt kellett hagyni, akik a legjobb csípő címért versenyeznek. A csípő olimpia programja kilenc független versenyből állt, amelyeken a csípő olimpikonok bizonyíthatták mozgékonyságukat és nagyszerű fizikai formájukat. A hagyományos vékony farmer és válltáska nemcsak a csípő megjelenésének elemei, hanem a verseny közvetlen tulajdonságai is.

Csípő olimpia: Sörládás futás

Minden résztvevőt 12 csoportba osztottak, egyenként 5 főből, akik képregényversenyeken vettek részt. Daredevils hosszasan dobta a hagyományos Bob Dylan-stílusú szemüveget, sebesen ugrott a táskákban, és maratont futott vékony farmerben, kötelet húzott és bakelit lemezeket pörgetett. Talán az egyik legkülönlegesebb verseny az volt, hogy sebesen kellett megtennie a távolságot, sörládákon sétálva, amelyet minden egyes további lépésre úgy kellett kitalálni, hogy ne érintse meg a talajt.

Csípő olimpia: zsákokban ugrás

Ennek a kihívásokkal teli versenynek a győztese a "Jam FM" nevű csapat, a helyi rádióállomás DJ -k csoportja volt. Nyilvánvalóan ők tudtak a legvidámabbak, a legrosszabbak és a leggondtalanabbak lenni minden csávó között. Főnyereményként egy aranyozott üveg Club-Mate-t, egy kávés üdítőt kaptak, amely nagyon népszerű a hipsterek és a számítógépes hackerek körében.