Tartalomjegyzék:

Videó: Hírességek gyermekei, akik részt vettek a versenyeken: Hogyan értek véget a kreatív versenyek számukra

Videó: Shakespeare valójában nem létezett - YouTube 2024, Lehet
Anonim
Image
Image

2019. április 26 -án a „Hang. Gyermekek”, amelyet Mikella Abramova, Alsou énekes lánya nyert. A közönség hitetlenségét fejezte ki a szavazási eredmények iránt, azt hitték, hogy a versenyzők sokkal jobban teljesítenek, mint a győztes. Érdemes elmondani, hogy nem ez az első alkalom, hogy a hírességek gyermekei időnként részt vesznek különböző versenyeken, és nem mindig sikerül megkerülniük riválisukat.

Szófia Yatsenyuk

Arszenyij Jacenyuk volt ukrán miniszterelnök lánya 10 éves volt, amikor részt vett a „Voice. Gyermekek . A lány azonban nem ment tovább a vak hallgatásnál. A zsűri tagjait nem nyűgözte le Sofia előadása, de nagyon meglepődtek, amikor megtudták, hogy nem ugyanaz a név, hanem Arseniy Yatsenyuk lánya, aki az örökösnő fellépése alatt a kulisszák mögött volt. Apa nagyon kiborult Sofia kudarcán, és az előadás után a lehető legjobban megnyugtatta a lányt.

Danae Prigogine

A híres producer, Joseph Prigogine első házasságának lánya szinte egész felnőtt életében a túlsúllyal küzd. Idővel Danae Prigogine-nak sikerült méltóságot kelteni a figura hibáiban, meglehetősen sikeres és népszerű plusz méretű modell lett. Ennek ellenére a lány folyamatosan próbál megszabadulni a felesleges kilóktól: sportolni kezd, figyelemmel kíséri az étrendjét, és orvoshoz fordul segítségért. 2016-ban Danae Prigozhina részt vett a Miss Russia szépségversenyen, ahol elnyerte az első alelnök címet.

Nyikita Presnyakov

Christina Orbakaite és Vladimir Presnyakov fia gyermekkorától kezdve kreatív hajlamot mutatott. Már 17 éves korában először szerepelt filmekben, majd az Egyesült Államokban végzett a filmakadémián. Nyikita Presnyakov miatt több televíziós versenyen való részvétel. A "Kegyetlen játékok" 2010 -ben Nikita elérte az ötödik játék döntőjét, két évvel később megnyerte az ukrán "ShowStgowon" versenyt. 2013 -ban Presnyakov Olga Kleinnel együtt második helyezést ért el a "Két csillag" projektben, és egy évvel később ő lett a "Csak ugyanaz" show győztese, megosztva ezt a győzelmet Irina Dubtsovával. 2015 -ben a Multiverse csoportjával együtt bejutott a Nagyszínpad énekversenyének második évadának döntőjébe, de nem sikerült megszereznie a fődíjat.

Alexander Filin

A Bolsoj Balett Társulat művészeti vezetőjének fia, Szergej Filin és Maria Prorvich balett -táncos részt vett a „Hang. Gyermekek 2016. Dima Bilan csapatában dolgozott, és bejuthatott az elődöntőbe.

Varvara Koshevaya

A híres ukrán showman, Jevgenyij Koshevoy lányának sikerült két kreatív versenyen részt vennie. A televíziós show „Voice. Gyermekek”Barbara vakpróbák után bekerült Potap csapatába, de aztán a csatákban kiesett. De a projektben „Nevess egy humoristát. Gyermekek”2016 -ban nyertes lett, 20 ezer hrivnyát nyert.

Arsenij Shulgin

Valeria énekes és Alexander Shulgin producer legfiatalabb fia gyermekkora óta komolyan foglalkozik a zenével. A tehetséges zenésznek számos díja van a zongorista zenei versenyeken való részvételéért. Arseny 13 éves korában megnyerte az ezüst Diótörőt, mert részt vett a Kultura TV csatorna azonos nevű versenyén.2012-ben a fiatalember két versenyen-fesztiválon-az „Éjszaka Madridban” és az „Open Europe” Grand Prix-díjat nyert.

Sajnos a tehetséges zenész később úgy döntött, hogy szakterületét megváltoztatja, erőfeszítéseit nem az előadásra, hanem a zeneszerzésre összpontosítja. Az idő megmutatja, mennyire lesz sikeres ezen a területen.

Antonina Matvienko

A híres ukrán énekesnő, Nina Matvienko lánya részt vett a Voice projekt ukrán verziójának első évadában. Annak ellenére, hogy addigra Antonina Matvienko már professzionálisan foglalkozott a zenével, és a Kiev Camerata együttes szólistája volt, nem teljesítette az első vakpróbákat. Konstantin Meladze jóvoltából az előadó újbóli meghallgatásokra került, és befogadták Ruslana csapatába. Ennek eredményeként a második helyet szerezte meg a versenyen.

A "Voice. Children" című vokális projekt 6. évadjának várva várt döntője igazi botrányt zárt. A show győzelmét a népszerű énekes, Alsu Mikella Abramova 10 éves lánya szerezte meg Svetlana Loboda csapatából, de a verseny eredményeit már megkérdőjelezték. Sokan úgy vélik, hogy a lány gyengébb volt versenytársainál. És az eset után Svetlana Loboda maga úgy döntött, hogy elhagyja a "Voice. Children" című műsort.